Konferencje i szkolenia

ZAPRASZAMY FIRMY Z CAŁEJ POLSKI DO ORGANIZACJI KONFERENCJI I SZKOLEŃ W NASZYM OŚRODKU.

Dzięki nowocześnie wyposażonym salom centrum szkoleniowo-konferencyjnego oraz strategicznej lokalizacji w centralnej Polsce (niedaleko Bełchatowa, w woj. łódzkim), Przysiółek Kresy to idealny obiekt umożliwiający zorganizowanie konferencji lub szkolenia dla firm.Zapytaj o ofertę   →


Możliwości

Z myślą o Klientach biznesowych przygotowaliśmy w naszym obiekcie 3 przestronne, klimatyzowane sale szkoleniowo-konferencyjne, przeznaczone dla grup 10 - 200 osób. Najmniejsza sala znajduje się na I piętrze budynku. Pozostałe sale szkoleniowe, jakie znaleźć można w centrum Przysiółek Kresy koło Bełchatowa, znajdują się na parterze. Każda z nich ma bezpośrednie wyjście na taras. Pomieszczenia mają dostęp do światła dziennego. Ośrodek Przysiółek Kresy położony jest w centralnej Polsce - w woj. łódzkim, koło Bełchatowa, dzięki czemu łatwo do nas dojechać z każdego zakątka kraju.


NOWOCZESNE SALE KONFERENCYJNE W OŚRODKU SZKOLENIOWYM PRZYSIÓŁEK KRESY Sala konferencyjna niedaleko Bełchatowa


  Sala konferencyjnaStoliki w rzędzie w sali konferencyjnejStoliki w półkolu w ośrodku szkoleniowymStoliki okrągłe w centrum szkoleniowym

SALA KAMERALNA 36m2

(wymiary:6x6)

25 osób 20 osób 20 osób

SALA KOMINKOWA 62m2

(wymiary:5x12,5)

55 osób 35 osób 35 osób

SALA PRZYSIÓŁEK 275m2

(wymiary:11x25)

300 osób 200 osób 140 osób


Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem ośrodka Przysiółek Kresy. W naszym centrum znajdą Państwo 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne. Stoliki w salach możemy zaaranżować w zależności od Państwa potrzeb i charakteru spotkania.

Centrum Przysiółek Kresy jest miejscem idealnym do organizacji spotkań biznesowych. Znajdujemy się w centralnej Polsce (woj. łódzkie, niedaleko Bełchatowa), dlatego do naszego ośrodka mogą bez problemu dojechać goście z różnych części kraju. Obiekt otoczony jest zielenią i obszarami rekreacyjnymi, dzięki którym można wypocząć po skończonej konferencji.Sala konferencyjnado 20 os.do 55 os.do 200 os.
CENA 300 zł 500 zł 1000 zł 
 
Wyposażenie

Wszystkie sale znajdujące się w centrum szkoleniowych Przysiółek Kresy zostały wyposażone w TV, ekran, flip-chart oraz projektor multimedialny. Na terenie całego ośrodka, również w salach konferencyjnych, mają Państwo dostęp do bezprzewodowego Internetu. Duże przestrzenie (pow. 350 m2, wys. 5 m) umożliwiają efektowną ekspozycję sprzętów wielkogabarytowych.

 

SALE KONFERENCYJNE WYPOSAŻONE W PROFESJONALNY SPRZĘT

Centrum konferencyjne w łódzkimCentrum konferencyjneSala konferencyjnaSala konferencyjna w łódzkimCentrum konferencyjne niedaleko BełchatowaOśrodek konferencyjnyOśrodek konferencyjny w łódzkimOśrodek konferencyjny niedaleko BełchatowaCentrum konferencyjne w centralnej PolsceCentrum szkoleniowe w centralnej PolsceKonferencje w Polsce centralnejObiekt konferencyjny w łódzkim


Lokalizacja

Położenie ośrodka Przysiółka Kresy w centralnej Polsce (nieopodal Bełchatowa, w województwie łódzkim) ułatwia dojazd z różnych części kraju. Ciche, zielone otoczenie obiektu sprzyja budowaniu atmosfery skupienia, a liczne atrakcje w naszym centrum pozwalają połączyć event biznesowy czy spotkanie szkoleniowe z rozrywką, imprezą integracyjną dla pracowników lub piknikiem firmowym oraz wypoczynkiem.

 

KLIMAT SPRZYJAJĄCY EFEKTYWNYM SPOTKANIOM

Zapytaj o ofertę
- lub -
Napisz do nas