Imprezy integracyjne dla firm

W PRZYSIÓŁKU KRESY SPEŁNIAMY NAJŚMIELSZE SCENARIUSZE IMPREZ INTEGRACYJNYCH DLA FIRM.

7 ha prywatnego terenu, wiele atrakcji oraz bogata oferta gastronomiczna stwarzają moc ekscytujących możliwości przy organizacji imprez integracyjnych dla pracowników.Zapytaj o wolny termin   →


Możliwości

Rozległe tereny, profesjonalne zaplecze gastronomiczno-noclegowe oraz współpraca z wieloma firmami eventowymi to przepis na pełną wrażeń imprezę integracyjną dla Twoich pracowników! Zapraszamy do ośrodka Przysiółek Kresy, który znajduje się niedaleko Bełchatowa, w woj. łódzkim. Zapewniamy niezapomnianą zabawę, połączoną ze skuteczną realizacją celów biznesowych.

 


•   7-hektarowy plener.

•   Moc atrakcji dla każdego.

•   Dedykowany scenariusz.

•   Elastyczna oferta.EKSCYTUJĄCA ZABAWA I EFEKTYWNA IMPREZA INTEGRACYJNA DLA PRACOWNIKÓW
Imprezy integracyjne w łódzkim niedaleko Bełchatowa
 
 
Atrakcje dla pracowników

Firmom, które chciałyby zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników, możemy zaoferować m.in.: off-road quadami i autami terenowymi, wspólne grillowanie, biesiady przy ognisku, kuligi, wycieczki rowerowe, loty samochodami ultra lekkimi, loty balonem, paintball, marsze na orientację, szkołę sushi oraz wiele innych atrakcji. Ośrodek Przysiółek Kresy znajduje się koło Bełchatowa, w województwie łódzkim, dzięki czemu łatwo do nas dojechać z każdej części Polski.

 

LICZNE ATRAKCJE SPORTOWE, KULINARNE I ARTYSTYCZNE
Niezapomniana integracja

Imprezy integracyjne dla firm w Przysiółku Kresy to niezapomniane wrażenia, mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim atmosfera, która z pracowników stworzy zgrany zespół. Zapraszamy do naszego ośrodka, położonego nieopodal Bełchatowa, w malowniczym rejonie województwa łódzkiego.
Imprezy integracyjne dla pracownikówWalka suma na imprezie integracyjnejPiłkarzyki na imprezie integracyjnejJazda off road na imprezie integracyjnej w łódzkimImpreza integracyjna niedaleko BełchatowaImpreza integracyjna w okolicach BełchatowaRajd maluchów na imprezie integracyjnejRajd maluchów na imprezie integracyjnej dla pracownikówWspinanie na imprezie integracyjnejJazda quadem na imprezie integracyjnej dla firmJazda quadem na imprezie integracyjnej dla pracownikówPaintball na imprezie integracyjnejLoty samolotem na imprezie integracyjnej dla pracownikówKulig dla pracowników na imprezie integracyjnejOgnisko na imprezie integracyjnej dla firmNocne ogniskoKulig i ognisko na imprezie integracyjnej dla firmJazda samochodami off roadOff road na imprezie integracyjnejOdpoczynek przy shishyOdpoczynek przy shishy na imprezie integracyjnejZabawa taneczna dla pracownikówKasyno na imprezie integracyjnejStrzelanie do tarczy na imprezie integracyjnejŚciana wspinaczkowa na imprezie integracyjnej dla pracownikówStrzelanie z łuku na imprezie integracyjnej
Oferta dla firm

Scenariusz imprezy firmowej dla pracowników dopasowujemy do życzeń i możliwości finansowych Klienta. Wszystkie zabawy mogą odbywać się na terenie ośrodka Przysiółek Kresy (woj. łódzkie, koło Bełchatowa), pozwalając zaoszczędzić czas i budżet. Ofertę przygotowujemy indywidualnie po dokładnym poznaniu potrzeb.


 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA

 
 
Zapytaj o wolny termin
- lub -
Napisz do nas