Wesela

SPEŁNIAMY MARZENIA ZAKOCHANYCH O WESELU Z BAJKI.

Do dyspozycji Przyszłych Małżonków oddajemy salę weselną w leśnej scenerii oraz wiatę z namiotem w malowniczym plenerze.Zapytaj o ofertę   →


Wesela w Przysiółku Kresy

W Przysiółku Kresy, znajdującym się w przepięknej okolicy, nieopodal Bełchatowa, od lat spełniamy marzenia o bajkowym weselu. Dzięki doświadczeniu, wspieramy Pary w zaplanowaniu tego najpiękniejszego dnia w życiu. Naszym priorytetem jest jakość, dlatego w danym terminie odbywa się u nas tylko jedno przyjęcie weselne.•   Wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel.

•   Przytulne, uniwersalne stylowo wnętrza.

•   Urozmaicone menu, zgodne z życzeniami Państwa Młodych.

•   Malowniczy plener, idealny na sesję ślubną.
ZOBACZ PRZYKŁADOWE MENU

Wesele w Bełchatowie

 
 
Sala weselna

W przestronnych, klimatyzowanych wnętrzach sal weselnych może bawić się do 300 osób (po połączeniu dwóch sal). Przysiółek Kresy koło Bełchatowa znajduje się w jednym z bardziej malowniczych zakątków województwa łódzkiego. Przytulny wystrój i otaczające salę lasy budują romantyczną atmosferę. Posiadamy prostokątne stoły, które standardowo ustawiamy w formie biesiadnej. Na życzenie zapewniamy stoły okrągłe.


ZOBACZ ROZKŁAD STOŁÓW


Ustawienia stolików na weselu niedaleko Bełchatowa

Wesele w Przysiółku Kresy 2Wesele w Przysiółku Kresy 3Wesele w Przysiółku Kresy 5Wesele w Przysiółku Kresy 6Wesele w Przysiółku Kresy 7Wesele w Przysiółku Kresy 8Wesele w Przysiółku Kresy 9Wesele w Przysiółku Kresy 10Wesele w Przysiółku Kresy 11Wesele w Przysiółku Kresy 12Wesele w Przysiółku Kresy 13Wesele w Przysiółku Kresy 14Wesele w Przysiółku Kresy 15Wesele w Przysiółku Kresy 16Wesele w Przysiółku Kresy 17Wesele w Przysiółku Kresy 18Wesele w Przysiółku Kresy 19Wesele w Przysiółku Kresy 20Wesele w Przysiółku Kresy 21Wesele w Przysiółku Kresy 22Wesele w Przysiółku Kresy 23Wesele w Przysiółku Kresy 24Wesele w Przysiółku Kresy 25Wesele w Przysiółku Kresy 26Wesele w Przysiółku Kresy 27Wesele w Przysiółku Kresy 28Wesele w Przysiółku Kresy 29Wesele w Przysiółku Kresy 30Wesele w Przysiółku Kresy 31Wesele w Przysiółku Kresy 32Wesele w Przysiółku Kresy 33Wesele w Przysiółku Kresy 34Wesele w Przysiółku Kresy 35Wesele w Przysiółku Kresy 36Wesele w Przysiółku Kresy 39Wesele w Przysiółku Kresy 40Wesele w Przysiółku Kresy 41Wesele w Przysiółku Kresy 42Wesele w Przysiółku Kresy 43Wesele w Przysiółku Kresy 45Wesele w Przysiółku Kresy 47Wesele w Przysiółku Kresy 48Wesele w Przysiółku Kresy 49Wesele w Przysiółku Kresy 50Wesele w Przysiółku Kresy 51Wesele w Przysiółku Kresy 52Wesele w Przysiółku Kresy 55Wesele w Przysiółku Kresy 56
Korzyści (prezenty
dla małżonków)

Decydując się na organizację wesela w Przysiółku Kresy, położonym nieopodal Bełchatowa, w prezencie otrzymacie: nocleg w apartamencie dla Nowożeńców, tort weselny oraz chleb powitalny. Chleb powitalny

CHLEB
POWITALNY

Tort weselny

  TORT
    WESELNY

Nocleg w apartamencie

NOCLEG
W APARTAMENCIE


Dodatkowe atrakcje

Aby urozmaicić przebieg przyjęcia, oferujemy pieczonego dzika wraz z myśliwską oprawą, poprawiny w formie grilla oraz wiele innych atrakcji, na życzenie klienta. Wraz z początkiem każdego sezonu przygotowujemy nowe, niecodzienne propozycje dla Młodych Par.

Wesela zimą

Zimą, gdy noce są długie, a lasy, otaczające położony w przepięknej scenerii, niedaleko Bełchatowa, Przysiółek Kresy pokrywa biały puch, weselom towarzyszy niezwykła, bajkowa atmosfera. Dzięki przeszkleniom w restauracji, ta magiczna aura może swobodnie wnikać do wnętrz… Organizacja wesela zimą to również większa dostępność terminów i niższe ceny.


Śluby w plenerze

Dysponujemy zewnętrzną wiatą z pełnym wyposażeniem gastronomicznym, która umożliwia zorganizowanie ceremonii weselnej w malowniczym plenerze. Efektowny plener pozwala zrealizować sesję ślubną w trakcie imprezy lub w innym, dogodnym terminie – bez konieczności poszukiwań miejsc do zdjęć.

Sprawdż szczegóły >

Zapytaj o ofertę
- lub -
Napisz do nas