Komunie

ORGANIZUJEMY NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIA KOMUNIJNE.

Wraz z rodzicami, dokładnie planujemy cały scenariusz imprezy przez menu, po atrakcje dla małych Gości.Zapytaj o ofertę   →


Przyjęcia komunijne

Urządzamy Przyjęcia Komunijne, dbając o każdy detal organizacji. Dysponujemy dwoma kameralnymi salami, które możemy udostępnić na wyłączność oraz dużą salą, w której odbywa się kilka dyskretnie odseparowanych od siebie przyjęć.

 

•   Profesjonalna obsługa

•   Bogate i urozmaicone menu komunijne

•   Atrakcje dla najmłodszych

•   Tort komunijnyKOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZY
Przyjęcia komunijne
 
 
Menu

Oferujemy smaczne i urozmaicone menu komunijne, które przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i małym Gościom. Wszystkie potrawy oparte są na domowych, zdrowych recepturach. Na życzenie, możemy przygotować wyjątkowy tort.

 

PYSZNE, ZDROWE, DOMOWE DANIA

Komunia w Przysiółku Kresy 1Komunia w Przysiółku Kresy 2Komunia w Przysiółku Kresy 3Komunia w Przysiółku Kresy 4Komunia w Przysiółku Kresy 5Komunia w Przysiółku Kresy 6Komunia w Przysiółku Kresy 7Komunia w Przysiółku Kresy 8Komunia w Przysiółku Kresy 9Komunia w Przysiółku Kresy 10Komunia w Przysiółku Kresy 11Komunia w Przysiółku Kresy 12Komunia w Przysiółku Kresy 13Komunia w Przysiółku Kresy 14Komunia w Przysiółku Kresy 15
Atrakcje

W Przysiółku Kresy nie pozwolimy nikomu się nudzić! Posiadamy kącik dla dzieci oraz duży plac zabaw – z huśtawkami, zjeżdżalniami i piaskownicą. Rozległe, zielone tereny i dostępne atrakcje sprawiają, że wydarzenie na długo pozostaje w pamięci Gości.

 

NIEZAPOMNIANE EMOCJE – DLA DZIECKA, RODZICA I GOŚCI

 
 
Zapytaj o ofertę
- lub -
Napisz do nas