Wiata grillowa z namiotem

PRZESTRONNA WIATA Z NAMIOTEM UMOŻLIWIA ZABAWĘ W PLENERZE NIEZALEŻNIE OD POGODY.

Organizujemy tu pikniki, koncerty i inne imprezy plenerowe - dla nawet 1000 osób.Zapytaj o ofertę   →


Zadaszona wiata

W malowniczym plenerze na Gości czeka wiata z namiotem, pełnym zapleczem gastronomicznym, grillem, wędzarnią, bufetem sałatkowym oraz barem serwującym piwo i inne napoje. Tworząc wiatę, zadbaliśmy o przestrzeń do tańczenia oraz miejsce dla kapeli muzycznej lub DJ-a.


•   Pełne wyposażenie

•   Nowoczesny namiot

•   Przemyślana architektura

•   Piękna, leśna sceneriaUDANA ZABAWA PRZEZ CAŁY ROK
Zadaszona wiata w ośrodku konferencyjnym w Bełchatowie
 
 
Imprezy w plenerze

Rozległe tereny w połączeniu z zadaszoną wiatą stwarzają idealne warunki do organizacji dużych imprez plenerowych – biesiad, szkoleń na świeżym powietrzu, koncertów czy pikników firmowych nawet dla 1000 osób.

 

ORGANIZACJA WYJĄTKOWYCH EVENTÓW

Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 1Wiata grillowa z namiotem w ośrodku szkoleniowym 2Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 3Wiata grillowa z namiotem w ośrodku szkoleniowym 4Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 5Wiata grillowa z namiotem w ośrodku szkoleniowym 6Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 7Wiata grillowa z namiotem w ośrodku szkoleniowym 8Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 9Wiata grillowa z namiotem w ośrodku szkoleniowym 10Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 11Wiata grillowa z namiotem w ośrodku szkoleniowym 12Wiata grillowa z namiotem w ośrodku konferencyjnym 13
Zapytaj o ofertę
- lub -
Napisz do nas