Restauracja

RESTAURACJA PRZYSIÓŁKA KRESY OFERUJE PYSZNĄ I ZRÓZNICOWANĄ KUCHNIĘ.

W dwóch klimatycznych salach można zjeść rodzinny obiad, urządzić kameralne przyjęcie lub zorganizować dużą imprezę.Zapytaj o ofertę   →


Dwie sale

W ośrodku Przysiółek Kresy w Parznie koło Bełchatowa na Gości czekają aż dwie eleganckie sale restauracyjne, idealne do organizacji każdego rodzaju uroczystości czy bankietów: mniejsza z barem oraz przestronna sala Przysiółek, w której organizowane są większe imprezy. Pomiędzy nimi znajdują się przeszklone drzwi. Łącząc sale, uzyskujemy przestrzeń do swobodnej zabawy nawet dla 300 osób.


•   Piękna, leśna sceneria.

•  Atrakcyjna lokalizacja (Parzno k. Bełchatowa) i łatwy dojazd do restauracji.

•   Domowe potrawy.

•   Wina z całego świata.

•   Profesjonalna obsługa.DWIE PRZESZKLONE SALE Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA
Restauracja w Parznie koło Bełchatowa
 
 
Kuchnia

Restauracja w Przysiółku Kresy (Parzno k. Bełchatowa) oferuje pyszną i urozmaiconą kuchnię, opartą na domowych, zdrowych recepturach oraz na różnorodnych, wyłącznie wysokiej jakości i zawsze świeżych składnikach. Posiadamy wina z różnych zakątków świata, dzięki czemu bez problemu możemy dobrać odpowiednie wino do serwowanej potrawy. Kucharze z naszej restauracji sami przygotowują desery i starannie opracowują unikalne przepisy - właśnie dlatego nasza kuchnia jest nieprzeciętna i wyjątkowo smaczna.

 

RÓŻNORODNE RECEPTURY, ZDROWE SKŁADNIKI

Sala taneczna w restauracji koło BełchatowaBar w restauracji niedaleko BełchatowaUstawienie stolików w restauracji koło BełchatowaSala restauracyjna niedaleko BełchatowaStolik dla 2 osób w restauracjiBar w restauracjiAlkohole w barze restauracyjnymRestauracja w Przysiółku KresyWystrój w restauracji niedaleko BełchatowaWystrój restauracyjnyZastawa restauracyjnaGoście restauracji niedaleko BełchatowaSer pleśniowyZimne zakąskiWędliny w restauracjiSery i wędliny w restauracjiSzwedzki stół w restauracjiPrzekąski w restauracjiBufet śniadaniowyDania restauracyjneŚniadanie w restauracji Przysiółka KresyDania w restauracji niedaleko Bełchatowa
Imprezy

Restauracja w Przysiółku Kresy, położonym koło Bełchatowa, stwarza idealne warunki do organizacji wesel i ważnych rodzinnych przyjęć, imprez firmowych czy bankietów. Nasze dwie eleganckie sale bez problemu pomieszczą nawet 300 osób. Bez względu na to, jakie wydarzenie chcesz uczcić – kameralna atmosfera, malownicza sceneria wokół ośrodka i restauracji oraz smaczna kuchnia sprzyjają realizacji Twojego wymarzonego scenariusza zabawy.

 

IDEALNE MIEJSCE NA KAŻDĄ IMPREZĘ

 
 
Zapytaj o ofertę
- lub -
Napisz do nas