O nas

OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY PRZYSIÓŁEK - KRESY TO MIEJSCE PO BRZEGI WYPEŁNIONE CIEPŁEM, GOŚCINNOŚCIĄ I PYSZNĄ, ŚWIEŻĄ KUCHNIĄ.

Życzliwa obsługa, dominujące w wystroju naturalne materiały oraz wszechotaczająca zieleń pozwolą Ci w pełni zrelaksować się i poczuć jak w domu.Zapytaj o ofertę   →


Lokalizacja

Przysiółek Kresy usytuowany jest w malowniczym Parznie k. Bełchatowa (woj. łódzkie) na prywatnym terenie o pow. 7 hektarów. Lokalizacja w centralnej Polsce umożliwia szybki i łatwy dojazd praktycznie z każdego zakątka kraju.

BLISKOŚĆ Z KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE


 


Biznes i relaks
w leśnej scenerii
Imprezy

Przysiółek Kresy powstał z myślą o realizacji najśmielszych scenariuszy imprez - zarówno firmowych, jak i rodzinnych. Aby wypełniać naszą misję, stworzyliśmy nowoczesne, rozbudowane zaplecze konferencyjne, gastronomiczne i noclegowe.

 

NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIA RODZINNE I IMPREZY FIRMOWE


Noclegi

Do dyspozycji Gości oddajemy 25 przytulnych pokoi z wygodnymi łóżkami. W wystroju dominuje drewno, kamień, zieleń i inne, naturalne akcenty. Dysponujemy również klimatycznym, 2-poziomowym Domem Kominkowym, idealnym na kameralne spotkania i bankiety dla 10-14 osób.

 Biurko w ośrodku konferencyjnymLustro w łazience centrum konferencyjnego
Wystrój pokoju w ośrodku szkoleniowym
Pokój 2 osobowy w ośrodku szkoleniowymLampa przy łóżku w pokoju centrum konferencyjnegoŁazienka w pokoju ośrodka konferencyjnego
+6
zobacz wszystkie zdjęcia

Kuchnia

W Przysiółku Kresy działa restauracja z dwoma przestronnymi salami. Kuchnia przygotowuje pyszne i zróżnicowane dania, oparte na zdrowych recepturach oraz winach z własnej piwniczki. Dysponujemy również wiatami grillowymi – przy restauracji oraz w plenerze.

 

RESTAURACJA Z DOMOWĄ KUCHNIĄ I UCZTOWANIE W PLENERZE

Atrakcje

Na terenie Przysiółka Kresy znajdują się boiska do piłki nożnej i siatkowej, basen zewnętrzny oraz nowoczesna strefa saun. W okolicy przebiegają liczne ścieżki rowerowe (posiadamy wypożyczalnię rowerów). Można od nas szybko dotrzeć do Bełchatowa oraz najważniejszych atrakcji regionu.

 

MOC ATRAKCJI NA TERENIE OBIEKTU I W NAJBLIŻSZEJ OKOLICYZapytaj o ofertę
- lub -
Napisz do nas